Po urputném a úspěšném přemlouvání mých rodičů jsem se svým tátou navštívila burzu minerálů v Praze.

Ten, kdo tam byl, pochopí mé nadšení z tak obrovského množství nabízených minerálů, zkamenělin, umělých kamenů a kdo ví čeho ještě Smějící se.

Moc peněz jsem si nenašetřila a tak mi nezbývalo než se spolehnout na štědrost rodičů. Byla jsem moc hodná (tedy alespoň jsem se o to snažila S vyplazeným jazykem) a tak jsem doufala, že si nějaký ten kamínek z burzy odvezu. Pobíhala jsem od jednoho stolku ke druhému a nevěděla co dřív. Táta na mě byl hodný, takže jsem si odvezla možná víc, než jsem si zasloužila. Fotečky mých nových přírůstků budou snad v sobotu. Tedy pokud se k tomu taťka odhodlá. Já se budu snažit ho popostrčit, protože vše je strašně moc hezké. Když jsme odcházeli, tak mi taťka říkal, abych se mamince ani slůvkem nezmínila, kolik jsme společně utratili peněz Je na prachy. Ta by nám dala Nevinný.

Ještě nesmím zapomenout, koho jsem to potkala! Mého šutráckého guru – Marcela Vanka z webu www.laskaksutrum.cz. Bylo to sice jen chvilkové setkání, ale bylo mi jako kdybych se potkala s televizní hvězdou. Dal mi pár rad a také jsme si domluvili, že až někdy pojede k nám na “západ”, tak vyrazíme s ním. Moc se těším…

Tady jsou ukázky co jsme nakoupili…

error: Obsah je chráněný!!!